turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


12 Ocak 2017, 15:00


Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Choquet-Monge-Ampère Classes

Sibel Şahin
Özyeğin Üniversitesi, Türkiye

In this talk we will consider a special class of quasi-plurisubharmonic functions, namely Choquet-Monge-Ampere classes on compact Kahler manifolds. These classes become a useful intermediate tool in the analysis of Complex Monge-Ampere operator with their small enough asymptotic capacity. We will first characterize these classes through Choquet energy and then compare them with the finite energy classes. We will see that over different singularity types the comparison between Choquet-Monge-Ampere classes and the finite energy classes yields totally different characteristics.
Analiz İngilizce
MSGSÜ Matematik Bölümü, Seminer Odası

admin 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır