turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


02 Aralık 2015, 13:30


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uygulamalı Matematik Enstitüsü Seminerleri

The Actuarial Practices of the Risk Management Departments in Non-Life Insurance Market

İnanç Duyar
Anadolu Sigorta, Türkiye

The key benchmark of an insurance business is its solvency or its financial strength. In this seminar, the Solvency II (SII) system which makes it possible for insurance companies to measure their solvency with a risk basis method will be explained. The main aim of this presentation is to handle “The Best Estimate Method” which is one of the major actuarial calculations of SII. Moreover, a new rating system for credit and operational risks from an actuarial perspective will be mentioned.
Ekonomi ve Finans İngilizce
IAM - LAB

admin 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır