turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

TMD Lisans Ögrencileri İçin Burs Duyurusu

Türk Matematik Derneği (TMD), bağışlarla elde ettiği gelirle, geleceğin genç matematikçilerine destek olmak amacıyla CAHİT ARF, GÜNDÜZ İKEDA ve NAZIM TERZİOĞLU BURSU adlarıyla 3 matematik lisans öğrencisine burs verecektir. 2014-15 öğretim yılı için burslar 10 ay süreyle verilecek bursların miktarı aylık 250 TL dir. Başvuru belgeleri 24 Ekim 2014 tarihine kadar TMD ye ulastırılmalıdır. Sonuçlar Kasım ayı içinde TMD websayfasından duyurulacaktır.

İlanın Web Sayfası

turkmath.org   30.09.2014

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır