turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

ADV-TMD Yüksek Lisans Bursu başvurusu başladı

Geleceğin genç kadın matematikçilerine destek olmak amacıyla, Türk Matematik Derneği (TMD) Aydın Doğan Vakfı (ADV) ile 2019 yılında imzaladığı protokol kapsamında, her yıl olduğu gibi bu yıl da, bir kadın yüksek lisans matematik öğrencisine burs verilecektir. 

Başvurular 15 Kasım 2023 gününe kadar  https://tmd.org.tr/tmdadvbursu/  adresinden çevrimiçi olarak yapılabilir. Ek belgeler 20 Kasım 2023 gününe kadar TMD ye ulaştırılmalıdır. Sonuçlar Aralık ayı içinde TMD internet sayfasından duyurulacaktır. Bu sene TMD bursu için depremden etkilenen öğrencilere öncelik verilecektir. 

İlanın Web Sayfası

tmd@tmd.org.tr

turkmath.org   31.10.2023

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır