turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Ödül

2022 Yılı ODTÜ Prof. Dr. Mustafa N. Parlar Eğitim ve Araştırma Vakfı Ödül Başvurusu

Bilim ve teknoloji dünyamızın prestijli ödüllerinden olan “ODTÜ Prof. Dr. Mustafa N. Parlar Eğitim ve Araştırma Vakfı” Onur, Bilim, Hizmet, Teknoloji Teşvik ve Araştırma Teşvik Ödülleri 1981 yılından beri verilmektedir. Bu ödüller için 2022 yılı başvuruları 08/08/2022 - 09/09/2022 tarihleri arasında www.parlar.org.tr web sayfamızdan online olarak yapılacaktır. Başvuru bilgileri ve detaylar için de aynı web adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlanın Web Sayfası

parlar-w@parlar.org.tr

turkmath.org   04.08.2022

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır