turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Doktora Sonrası

Doktora sonrası (Postdoc) pozisyonu

ODTÜ'de yürütülmekte olan "Sonlu Tip Noktalar, Kompleks Kümelerin Sınıflandırılması ve Kompleks Tekillikler"  başlıklı TÜBİTAK 3501 projesinde bir adet doktora sonrası pozisyon bulunmaktadır. Proje kapsamında çalışacak adayın, "Çok Değişkenli Kompleks Analiz" dalında doktorası olması beklenmektedir. İlgilenen adaylar, detaylar için oyazici@metu.edu.tr adresinden benimle iletişime geçebilir. Değerlendirmeler bir an önce başlayıp, pozisyon dolana kadar devam edecektir. Proje Eylül 2023'te sonlanacaktır.

Özcan Yazıcı: oyazici@metu.edu.tr

turkmath.org   04.09.2021

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır