turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematikçiler Veritabanı (Türkiye)

admin 21.10.2013

 

turkmath.org ülkemizin mevcut matematikçi potansiyeli hakkında bir fikir edinmek amacıyla bir veritabanı çalışması başlatmıştır. Veritabanına girişler bireysel yapıldığı gibi bir birimdeki matematikçilerin verileri bir kişi tarafından ayrı ayrı da girilebilir. Veritabanına girilen veriler anında grafiklere yansımaktadır. Yanlış ve çift girişleri ayıklamak amacıyla zaman zaman verilerin doğruluğu kontrol edilip gerekli revizyon yapılacak ve kayıtların düzenli olarak belirli zamanlarda güncellenmesi sağlanacaktır. Öneri ve görüşleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

İlgili Web Sayfası
 
Haber Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır