turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematik Dünyası Dergisi eski sayıların çevrimiçi okunabileceği yenilenmiş web sitesi ile yayında

admin 09.08.2021

 

Türk Matematik Derneği'nin yönetim kurulu üyesi ve Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü öğretim üyesi Olcay Çoşkun'un koordinasyonundaki ekip tüm eski sayıları okurlara çevrimiçi sunabilmek bir çalışma başlattı. Ekip ilk sayıdan başlamak üzere tüm sayıları çevrimiçi ortama aktarmaya çalışıyor. İlk sayı internet ortamına aktarıldı. www.matematikdunyasi.org adresinden web sitesine erişebilirsiniz.İlgili Web Sayfası
 
Haber Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır