turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


14. Vehbi Koç Ödülü'nün sahibi Prof. Dr. Ali Nesin ve Matematik Köyü Projesi

admin 27.02.2015

 

2015 yılında eğitim alanında verilen 14. Vehbi Koç Ödülü'ne, Türkiye'de matematik eğitiminin kalıplarını kıran ve yayınları, araştırmaları, özellikle de Matematik Köyü projesiyle yaratıcı eğitim alanında istisnai bir başarı yakalayan Prof. Dr. Ali Nesin ve Matematik Köyü Projesi layık görüldü. Hayatını bilime ve matematiğe adayan Prof. Dr. Ali Nesin,  gençlerin matematiğe karşı ilgisini artırmaya yönelik hayata geçirdiği Matematik Köyü'nde çalışmalarını sürdürüyor.

(Haberin devamı aşağıdaki bağlantıda bulunabilir.)

İlgili Web Sayfası
 
Haber Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır