turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematik Dünyası Dergisinde Devir Teslim

admin 12.02.2014

 

2003 yılından beri Matematik Dünyası dergisinin editörlüğünü yürüten Ali Nesin, derginin 2013-IV sayısı ile editörlük görevinden kendi isteği ile ayrılmış olup Matematik Dünyası dergisinin editörlüğünü 2014 yılından başlayarak 3 yıl süre ile Alp Bassa, Ayhan Günaydın, Özcan Kasal, Özgür Kişisel ve Özer Öztürk yürüteceklerdir.

Bu devir teslim nedeniyle Türk Matematik Derneği 10 Ocak 2014 tarihinde bir tören düzenledi. Törende TMD başkanı Betül Tanbay ve Alp Eden günün anlam ve öneminine dair konuşmalar yaptılar. Konuşmalar sonunda Betül Tanbay'ın yaptığı ve üzerinde MD ve Ali yazılı pasta ikram edildi.

 
Haber Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır