turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Türk Matematik Derneği'nin yeni yönetim kurulu belirlendi

admin 10.10.2018

 

28 Eylül 2018 tarihinde Karaköy'deki TMD genel merkezinde yaklaşık 20 üyenin katılımıyla yapılan seçimli genel kurul sonucunda TMD yeni Yönetim Kurulu belirlendi. Genel kurulda gündeme gelen konu başlıkları: Geçmiş döneme ait denetleme raporu, gelecek döneme ait bütçe tahmini, geçmiş döneme ait faaliyet raporu, desteklenen etkinlikler, yönetim kuruluna danışmanlık yapacak komitelerin kurulması, Ulusal Matematik Sempozyumunun yapısı, üye aidatları ve borçlu üye sayıları, Matematik Dünyası Dergisinin editörlüğü ve artık online olarak yayınlanması, Robert P. Langlands'a onursal üyelik verilmesi.

YÖNETİM KURULU
ASLİ ÜYELER
Prof. Dr. Attila Aşkar
Genel Başkan
Koç Üniversitesi

Prof. Dr. Burak Özbağcı
2. Başkan
Koç Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Özlem Beyarslan
Genel Sekreter
Boğaziçi Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Ayberk Zeytin
Sayman
Galatasaray Üniversitesi

Prof.Dr. S. Feza Arslan
Üye
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
  
Haber Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır