turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


25 Aralık 2020, 13:00


Yeditepe Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Pure things

Noyan Fevzi Er
Dokuz Eylül University, Türkiye

This will be a down-to-earth that talk aims to spark interest, especially among young researchers, in a notion at the crossroads of several fields of algebra, including representation theory of algebras, abelian group theory and ring theory; namely purity. However, whatever the path it may have followed historically, we will derive our motivation from a subject accessible to pretty much every one with a basic understanding of linear algebra: systems of linear equations.


NOT: Please contact the organizer for the seminar link.

Matematik İngilizce
Google Meet
İlgili Web Bağlantısı

7tepe 23.12.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır