turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

JRC-TÜBİTAK Ortak Çağrısı Açıldı!

AB Ortak Araştırma Merkezi (JRC) Direktörlüğü, Avrupa Birliği’nin politikalarının oluşmasına, gelişmesine, uygulanmasına ve izlenmesine bilimsel araştırmalar aracılığıyla destek sağlamak amacıyla AB’nin bilim ve teknoloji referans merkezi olarak çalışmaktadır. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden gelen araştırmacıların çalıştığı İtalya, İspanya, Belçika, Almanya ve Hollanda’da bulunan ileri teknolojilerin kullanıldığı 7 araştırma enstitüsünden oluşur.
JRC’nin üye ve aday ülkelere sunduğu bu imkanların yanısıra JRC ve TÜBİTAK arasında imzalanan Mutabakat Zaptı kapsamında Türk araştırmacılar beş ay süre ile JRC Enstitüleri’nde, TÜBİTAK BİDEB doktora veya doktora sonrası burslarıyla araştırma yapabilmektedir. JRC-TÜBİTAK Özel Bursiyerlik Programı kapsamında TÜBİTAK, BİDEB bursları aracılığıyla araştırmacının yaşam giderlerini sağlamakta, JRC ise ev sahibi kuruluş olarak enstitülerinden yararlanma imkanı sağlamaktadır.
Ayrıntılı bilgi aşağıdaki web sayfasında bulunabilir.

İlanın Web Sayfası

Pınar ÇETİN, , E-mail: pinar.cetin@tubitak.gov.tr; Tel: 0312 468 5300-2252

turkmath.org   25.02.2014

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır