turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Lisansüstü Başvuru

Three PhD positions in applied algebra and geometry at MPI-MiS Leipzig

The Max-Plack-Institute for Mathematics in the Sciences in Leipzig is currently advertising three 3-year PhD positions in applied algebra and geometry. The projects are offered by the Numerical Nonlinear Algebra group (led by Simon Telen), the Tropical Geometry and Computer Algebra group (led by Marta Panizzut), and the Algebraic Statistics group (led by Eliana Duarte).
Deadline: August 15th, 2022

İlanın Web Sayfası

Eliana Duarte (eliana.gelvez@fc.up.pt ) Marta Panizzut (panizzut@math.tu-berlin.de ) Simon Telen (simon.telen@mis.mpg.de )

turkmath.org   20.06.2022

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır