turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çağrı

Feza Gürsey Merkezi 2022 Yaz Okulları Çağrısı

Boğaziçi Üniversitesi Feza Gürsey Merkezi Fizik ve Matematik alanlarında Kandilli kampüsündeki binasında Bilim Akademisi'nin de katkılarıyla 2013 yılından beri yaz ve kış okulları düzenlemektedir. Bu okullardan şimdiye kadar Türkiye'nin her yanından yüzlerce öğrenci yararlandı. Bu sene okullarımız genel olarak çevrimiçi yapılacaktır. Ancak salgın koşulları izin verirse ve düzenleyenler tercih ederse bazı okulların yüzyüze yapılması da mümkün olabilir. 2022 yaz döneminde okul düzenlemek isteyen hocalarımızı ayrıntılar ve başvuru formu için aşağıdaki sayfayı incelemeye davet ediyoruz:

http://fezagursey.boun.edu.tr/?sayfa=80

Son başvuru tarihi: 26 Haziran 2022
 

İlanın Web Sayfası

Nihat Sadık Değer: sadik.deger@boun.edu.tr

turkmath.org   07.04.2022

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır