turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Akademik Kadro

Bilkent Matematik Bölümü yarı zamanlı görevlendirme

Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü, üniversite birinci sınıf analiz (calculus) dersi vermek üzere 2022 yılı bahar dönemi için yarı zamanlı öğretim elemanı görevlendirecektir. Matematikte doktora derecesi ve iyi düzeyde İngilizce bilgisi gerekmektedir. Dersler yüz yüze verilecektir. İlgilenenlerin başvurularını özgeçmiş ve ders deneyimlerini de ekleyerek 21 Ocak 2022 tarihine kadar math-recruit@bilkent.edu.tr adresine iletmeleri rica olunur.

math-recruit@bilkent.edu.tr

turkmath.org   20.01.2022

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır