turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

Kadir Has Üniversitesi – Doktora öğrencisi ilanı

TÜBİTAK 2232 Uluslararası Lider Araştırmacılar Programı tarafından desteklenmiş 'Revealing Dynamics and Networks from Data' adlı projede çalışmak üzere iki doktora öğrencisi burslu olarak desteklenecektir. Proje, Imperial College London, Humboldt Üniversitesi Berlin ve Sao Paulo Üniversitesinden alanlarında lider araştırmacılar ile birlikte Kadir Has Üniversitesi merkezli olarak yürütülecektir. Projede karmaşık sistemlerin (beyin ve iklim sistemleri gibi) verileri incelenerek sistemlerin anlaşılması hedeflenmektedir. Başvuru için son tarih 25 Ağustos 2019’dur. Proje Ekim 2019’da başlayıp, süresi 36 aydır. Verilecek burs miktarı doktora öğrencileri için 5000 TL/ay olarak belirlenmiştir. Matematik, fizik, bilgisayar bilimleri ve ilişkili bütün alanlardan başvuruya açıktır. Başvuru için deniz.eroglu@khas.edu.tr akademik özgeçmişinizi ekleyerek e-posta yollayabilirsiniz.

deniz.eroglu@khas.edu.tr

turkmath.org   26.07.2019

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır