turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Akademik Kadro

Eskişehir Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Böl. Araştırma Görevlisi İlanı

Eskişehir Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü ''Cebir ve Sayılar Teorisi Anabilim Dalına'' 2547 Sayılı Kanunun 50/D Maddesi uyarınca atanmak üzere 1 araştırma görevlisi alınacaktır. Adaylarda aranan koşullar: Matematik Bölümü lisans mezunu olmak, Cebir ve Sayılar Teorisi alanında tezli yüksek lisans yapıyor olmak, en az 70 ALES ve en az 50 yabancı dil puanına sahip olmak. Başvuru, Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (Anadolu Üniversitesi Rektörlük Binası) Yunus Emre Kampüsü, ESKİŞEHİR adresine başvuru formu ve ekleri ile birlikte ''şahsen veya posta ile'' yapılmalıdır. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür. Resmi gazete ilan tarihi 30 Aralık 2018 Pazar, Sayı: 30641

turkmath.org   02.01.2019

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır