turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Araştırmacı

1 PhD Contract in Dynamic Control

The Department of Mathematics of Universidad Autónoma de Madrid, Spain, offers 1 PhD Contract to carry out mathematical and computational research in Partial Differential Equations and their control, with excellent facilities, within a worldwide academic, research and technological network. This position is funded by the European Research Council (ERC) Advanced Grant “DYCON – Dynamic Control”, led by Enrique Zuazua. Research activities will be focused in some of the priority lines of the project (http://cmc.deusto.es/work-packages/), that will be identified accordingly to the candidate’s profile.

İlanın Web Sayfası

turkmath.org   06.04.2018

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır